گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت
شعبه یک
گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت
آشنایی: شعبه یک
زمینه‌های کاری: درمان لکنت، ضعف در ریاضی، درمان کودکان بیش فعال و دچار نقص توجه، نوروفیدبک، مشکلات تلفظ، جلسات افزایش توجه و رفتار درمانی، مشاوره در استرس و اضطراب، اختلالات گفتار مربوط به بزرگسالان، ضعف در خواندن، درمان اختلالات گفتار مربوط به کودکان، عکس برداری از حنجره، مشاوره در مشکلات کودک، مشاوره و روانشناسی، سکته مغزی، درمان دانش آموزان دچار اختلالات یادگیری، استروبوسکوپی حنجره، عکس از حنجره
مدیریت:دکتر ناصر زارعی شمس آبادی(آسیب شناس گفتار و زبان)
آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، قبل از زمزم، کوچه مسجدالرضا، (35)، ساختمان 99، طبقه B
شماره تلفن پذیرش: 03136633123
شماره تماس پذیرش: 09130795736
لینک‌ها: وب‌گاه، اینستاگرام، تلگرام،
هم‌رسانی با دوستان
این نقشه، نشانی گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت متخصص شعبه یک در شهر اصفهان است. در اینجا آماده پذیرایی، ویزیت، معاینه و ارایه خدمات به شما بیماران گرامی هستند.
نشانی گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت
ساعت کاری گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت
« هفته پیش
هفته پس »
گرفتن نوبت دیدار
تجربه شما
ارسال دیدگاه
خواهش می‌شود قبل از مراجعه با تلفن گفته‌شده، زنگ بزنید.
برای اطلاع از هزینه ویزیت، نوبت گرفتن از، ساعت کاری، کارنامه گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت با تلفن‌های گفته‌شده، تماس بگیرید.
در این جا، دسترسی به رزومه و بیوگرافی دکتر، تلگرام، شماره مطب، پروفایل اینستاگرام، آدرس مطب، نوبت دهی اینترنتی، برنامه حضور پزشک و دیگر کانال‌های ارتباط با گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت را دارید.
محله‌ها
گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت (چهارباغ بالا) گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت (دروازه شیراز) گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت (شیخ صدوق)
گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت در اینترنت
گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت در سرچ دکتر گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت در آنلاین درمان گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت در کال دکتر
موتور جست‌وجوی دکتر ماهر همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
آموزش تکنسین داروخانه اصفهان
Telegram Messenger