گفتاردرمانی میدان شهدا
گفتاردرمانی کودکان، خردسالان و بزرگسالان
گفتاردرمانی میدان شهدا
آشنایی: گفتاردرمانی کودکان، خردسالان و بزرگسالان
زمینه‌های کاری: ارزیابی و درمان اختلالات بلع، ارزیابی و درمان اختلالات گفتار و زبان و ارتباط، ارزیابی و درمان اختلالات صوت و حنجره، TDCS، ارزیابی و درمان اختلالات زبان پریشی ناشی از سکته و تروما به سر، ارزیابی و درمان تاخیر در رشد گفتار و زبان، ارزیابی و درمان اختلالات گفتار و زبان ناشی از اختلالات نافذ در رشد اعم از اتیسم و فلج مغزی و کم توانی ذهنی و سندرم داون، ارزیابی و درمان اختلالات یادگیری در کودکان و بزرگسالان
⚫️ مدیر مرکز: محمد سعید حبیبی(آسیب شناس گفتار و زبان) ⚫️ مرکز مجهز به دستگاه نوروفیدبک و TDCS می باشد. ⚫️ مرکز گفتاردرمانی میدان شهدا آماده ارائه خدمات ارزیابی و درمان انواع اختلالات گفتار زبان بلع اختلالات صوت و حنجره به مراجعین میباشد.
نشانی: مرکزی، ساوه، میدان شهدا به سمت میدان شهرداری، امام خمینی 10، ساختمان پزشکان میلاد، طبقه 4 واحد 8
شماره تماس نوبت دهی: 08642216616
شماره تلفن مشاوره و نوبت دهی: 09128556217
لینک‌ها: اینستاگرام، تلگرام-مشاوره،
فرستادن به دوستان
این نقشه، آدرس گفتاردرمانی میدان شهدا متخصص گفتاردرمانی کودکان، خردسالان و بزرگسالان در شهر ساوه است. در اینجا آماده پذیرایی، ویزیت، معاینه و ارایه خدمات به شما بیماران گرامی هستند.
آدرس گفتاردرمانی میدان شهدا
ساعت کاری گفتاردرمانی میدان شهدا
« هفته پیشین
هفته پسین »
گرفتن نوبت دیدار
نوشتن نظر شما
ارسال دیدگاه
در این پیج، توانایی آشنایی با نشانی اینستاگرام، نوبت‌دهی اینترنتی، رزومه و بیوگرافی پزشک، آدرس مطب، شماره تلفن مطب، روزهای کاری دکتر، آدرس کانال تلگرام و دیگر کانال‌های ارتباط با گفتاردرمانی میدان شهدا را دارید.
قبل از دیدار با شماره تلفن گفته‌شده، تماس بگیرید.
در راستای آگاهی از نوبت گرفتن از، هزینه ویزیت، کارنامه، ساعت کاری گفتاردرمانی میدان شهدا با شماره‌های نوشته‌شده، زنگ بزنید.
مطب‌ها و مرکزهای برجسته
مطب‌ها و مرکزهای توصیه شده
دکتر مجید کاتب نیا گفتاردرمانی طنین(استادان) دکتر سیدحسام الدین اطمینان دکتر سحر سجادیان موسوی دکتر فیروزه جوان دکتر سوسن ذرات
گفتاردرمانی میدان شهدا در دیگر وب‌سایت‌ها
گفتاردرمانی میدان شهدا در آنلاین درمان گفتاردرمانی میدان شهدا در پجشگی گفتاردرمانی میدان شهدا در خوب دکتر
موتور جست‌وجوی دکتر ماهر همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
آموزش تکنسین داروخانه اصفهان
Telegram Messenger