شنوایی شناسی و سمعک نجوا
شنوایی شناسی و سمعک نجوا
آشنایی:
خدمات: ارزیابی شنوایی نوزادان(غربالگری)، ساخت انواع قالب های سمعک ضد آب و ضد صوت، توانبخشی وزوز و سرگیجه، خدمات پس از فروش سمعک تا 5 سال، فروش انواع باتری سمعک، ارزیابی وزوز و سرگیجه
⚫️ ادیولوژیست: جلال برزگری ⚫️ با کم شدن حس شنوایی در اثر سن به مرور ضروری است افرادی که سن بالاتر از 60 سال دارند؛ با مراجعه سالیانه به مراکز ارزیابی شنوایی از عوارض کم شنوایی پیشگیری کنند. ⚫️ کم شنوایی در اطفال و نوجوانان باعث کم شدن اعتماد به نفس ، خودباوری و افت تحصیلی میشود با تهیه به موقع از سمعک از عوارض کم شنوایی در فرزندان خود جلوگیری کنید. ⚫️ غربالگری شنوایی نوزادان برای تشخیص نوزاد کم شنوا و جلوگیری از مشکلات ارتباطی آنها در بزرگسالی است و بهترین موقع برای غربالگری سن کمتر از 3 ماه است. ⚫️
آدرس: یزد، بلوار طالقانی، کوچه شهید هدایتی، (بیستم20)، طبقه دوم آزمایشگاه سینا، سمعک نجوا
شماره تلفن پذیرش: 03537253158
شبکه‌های اجتماعی: اینستاگرام، تلگرام،
اشتراک‌گذاری نمایه
این نقشه، نشانی شنوایی شناسی و سمعک نجوا متخصص  در شهر یزد است. در اینجا آماده پذیرایی، ویزیت، معاینه و ارایه خدمات به شما بیماران گرامی هستند.
نشانی شنوایی شناسی و سمعک نجوا
ساعت کاری شنوایی شناسی و سمعک نجوا
« هفته پیشین
هفته پسین »
درخواست نوبت دیدار
دیدگاه شما
ثبت کامنت
لطفا پیش از دیدار با شماره تلفن نوشته‌شده، زنگ بزنید.
به منظور آگاه شدن از کارنامه، نوبت گرفتن از، هزینه ویزیت، ساعت کاری شنوایی شناسی و سمعک نجوا با شماره‌های گفته‌شده، تماس بگیرید.
شما در این صفحه، توانایی دیدن اینستاگرام، آدرس مطب، شماره مطب، روزهای حضور دکتر، نوبت‌گیری اینترنتی، رزومه و بیوگرافی دکتر، آدرس کانال تلگرام و دیگر کانال‌های تماس با شنوایی شناسی و سمعک نجوا را خواهید داشت.
نمایه‌های شنوایی شناسی و سمعک نجوا
شنوایی شناسی و سمعک نجوا در دیجی درمان شنوایی شناسی و سمعک نجوا در سرچ دکتر شنوایی شناسی و سمعک نجوا در دکتر نزدیک
موتور جست‌وجوی دکتر ماهر همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
آموزش تکنسین داروخانه اصفهان
Telegram Messenger