کاردرمانی و گفتاردرمانی حامی
کاردرمانی و گفتاردرمانی حامی
آشنایی کوتاه:
زمینه‌های کاری: کاردرمانی ذهنی، مشکلات توجه و تمرکز، اختلالات گفتاری بعد از سکته مغزی، آفازی، درمان لکنت، کم شنوایی، کودکان با عقب ماندگی ذهنی و سندروم داون، اختلالات بلع، اتیسم، کاردرمانی جسمی، مشکلات تولید گفتار، شکاف کام و لب
آدرس: تهران، پاسداران، بوستان دوم
شبکه‌های اجتماعی:
اشتراک‌گذاری نمایه
این نقشه، نشانی کاردرمانی و گفتاردرمانی حامی متخصص  در شهر تهران است. در اینجا آماده پذیرایی، ویزیت، معاینه و ارایه خدمات به شما بیماران گرامی هستند.
نشانی کاردرمانی و گفتاردرمانی حامی
ساعت کاری کاردرمانی و گفتاردرمانی حامی
« هفته گذشته
هفته آینده »
درخواست نوبت دیدار
نوشتن کامنت شما
ثبت دیدگاه
به منظور با خبر شدن از ساعت کاری، رزومه، هزینه ویزیت، نوبت گرفتن از کاردرمانی و گفتاردرمانی حامی با تلفن‌های گفته‌شده، زنگ بزنید.
لطفا قبل از دیدار با شماره نوشته‌شده، تماس بگیرید.
شما در این پیج، توانایی دیدن شماره مطب، نوبت دهی اینترنتی، اینستاگرام، رزومه و بیوگرافی پزشک، آدرس کانال تلگرام، آدرس مطب، روزهای کاری دکتر و دیگر راه‌های تماس با کاردرمانی و گفتاردرمانی حامی را دارید.
مطب‌ها و مرکزهای خوب
توانبخشی حس خوب کلینیک توانبخشی مسیحا(نارمک) گفتاردرمانی، درمان اختلال بلع، استروبوسکوپی حنجره، کاردرمانی ذهنی و جسمی و نوروفیدبک در شهرک غرب مرکز گفتار درمانی، کاردرمانی، استروبوسکوپی و‌ نوروفیدبک پونک گفتاردرمانی و کاردرمانی چاوان گفتاردرمانی و کاردرمانی امید شرق( تهران نو )
مطب‌ها و مرکزهای پیشنهاد شده
دکتر سیداحسان ابریشمی دکتر مهرناز مهدی پور دکتر سودابه بهراد دکتر فریبرز بهی مرکز داخلی مسعود دکتر حمیدرضا جماعتی
کاردرمانی و گفتاردرمانی حامی در دیگر وب‌سایت‌ها
کاردرمانی و گفتاردرمانی حامی در کلیک دکتر کاردرمانی و گفتاردرمانی حامی در سرچ دکتر کاردرمانی و گفتاردرمانی حامی در دکترفارسی
موتور جست‌وجوی دکتر ماهر همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
آموزش تکنسین داروخانه اصفهان
Telegram Messenger